Oświetlenie zewnętrzne

Jeśli zależy nam na oświetleniu zewnętrznej części domu czy mieszkania to idealnym rozwiązaniem będą dedykowane, do tego celu plafony. Sprawdzą się zarówno przed wejściem do budynku, jak i na balkonie czy tarasie.

Jest to idealne rozwiązanie również przed budynkiem, które pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, gdyż można je wyposażyć w czujniki ruchu, które sprawiają, że światło zapala się zawsze, gdy ktoś pojawi się w jego zasięgu.

Plafony montuje się również na klatkach schodowych, gdzie najczęściej stosuje się rozwiązanie polegające na tym, że zapalamy światło a po pewnym czasie ono samo gaśnie. W wielu miejscach w naszych nieruchomościach sprawdzą się one idealnie. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków.

Z pewnością większość osób kojarzy plafony jedynie jako okrągłe, przylegające do ściany klosze, których nie utożsamiamy z żadnym stylem czy elegancją. Okazuje się jednak, że ich wybór jest przeogromny i z pewnością nie będzie problemu z odpowiednim dopasowaniem plafonów do konkretnego budynku, pod względem estetycznym.